EN

Kuruluş tarihi 1960 olan firmamız, 1993 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesindeki yeni tesislerine taşınmasıyla beraber Emek Özel Cıvata Makine ve Sanayi Ltd. Şti. adıyla hizmet vermeye başlamıştır.

3.500 m²’si kapalı olmak üzere 5.000m²’lik bir alanda demir yolları, savunma sanayi, makine sanayi ve çimento sanayi gibi birçok sanayi sektörüne hizmet vermektedir.

Firmamızda ISO 9001:2015 Kalite Yönetim ve ISO 14001:2015 Çevre Yönetim sistemlerini uygulayarak müşterilerimize kaliteli ürünleri uygun fiyatla zamanında teslim etmeye önem vermekteyiz.

M12-M80 arası çaplarda müşterilerimizin teknik resim ve/veya numunesine uygun malzeme ve standartlarda her türlü standart ve özel cıvata, somun, rondela vb. bağlantı elemanlarının imalatını yapmaktayız.

 

MİSYONUMUZ

Bağlantı Elemanları, Savunma Sanayi ve Lokomotif sektörleri başta olmak üzere ürün ve hizmetlerimizle yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin ihtiyaçlarını rekabetçi fiyat ve hızlı teslim süreleriyle karşılamaktır.

 

VİZYONUMUZ

Gelişen dünya şartlarında imalat ve teknoloji trendlerini yakından takip ederek piyasa liderlerinden biri haline gelmektir.

Eskişehir Web Tasarım